Zbieramy Wasze pozytywne uwagi!

Wysłaliście uwagę, którą chcecie zainspirować innych?
A może Wasze dziecko dostało uwagę wartą pochwalenia się?
Prześlijcie ją do nas za pomocą poniższego formularza.

W tym roku, poza zasypaniem e-dzienniczków pozytywnymi uwagami, zbieramy Wasze historie o nauczycielach, którzy Was zainspirowali. Opowiedzcie nam, jak nauczyciel wpłynął na Wasze życie. Jak jakaś rozmowa, wydarzenie miały kolosalne znaczenie, ale widać to dopiero z perspektywy lat.

Czekamy na Wasze historie!

Wasze Pozytywne Uwagi

Magda, podoba mi się Twoja umiejętność wyrażania myśli w sposób otwarty oraz Twoja gotowość do podjęcia działań na rzecz zintegrowania innych uczniów w klasie. Twoja postawa pokazuje, że małe gesty życzliwości i zrozumienia mogą mieć ogromne znaczenie dla innych osób, szczególnie dla tych, którzy czują się opuszczeni czy niezrozumiani. To jest naprawdę piękna postawa. Kinga K.

Eryk, dziękuję Ci za Twoją aktywność podczas dzisiejszych zajęć na temat nękania i przemocy rówieśniczej. Twoje odważne odpowiedzi pokazały, jak ważne jest zrozumienie tego problemu. Taka postawa może być dla wszystkich inspirująca. Dziękuję Ci za Twoją odwagę i poważne podejście do tematu. To dzięki takiej postawie możliwe jest tworzenie bezpiecznej przestrzeni w klasie i w szkole.Kinga K.

Kajetanie, gratuluję odwagi – funkcja narratora wymaga bycia odważnym. Cieszę się, że przełamałeś swoje uprzedzenia. p. Aleksandra, SP 14 w Olsztynie

Wyrażam wdzięczność za Twój znakomity wkład w przygotowanie gazetki klasowej. Dzięki Twojej gotowości do pomocy i dostarczenia niezbędnych materiałów, nasza gazetka klasowa stała się możliwa do stworzenia. Twoje zaangażowanie w tworzenie tego projektu jest dowodem na to, jak ważna jest praca zespołowa i wsparcie w naszej klasie. Dzięki Tobie możemy teraz cieszyć się piękną gazetką, która będzie ozdobą naszej klasy przez najbliższy czas.

Wyrażam ogromne uznanie i podziękowanie za Twoje zaangażowanie w akcji ekologicznej „Czyste Beskidy”. Twoje aktywne uczestnictwo w tym projekcie jest naprawdę godne podziwu. Twoja obecność i wkład w działania na rzecz ochrony naszego pięknego środowiska naturalnego w Beskidach są nieocenione. Twoje zaangażowanie pokazuje, że jesteś osobą, która troszczy się o przyszłość naszej planety i jest gotowa podejmować konkretne działania, aby ją chronić. Twoje wysiłki w ramach akcji „Czyste Beskidy” nie tylko pomagają w zachowaniu czystości naszych gór, ale również inspirują innych do podjęcia podobnych działań. Twoja postawa jest przykładem dla nas wszystkich i dowodem na to, że każdy może mieć wpływ na poprawę stanu naszego środowiska. Liczę, że będziemy mogli razem kontynuować nasze działania na rzecz ochrony przyrody i środowiska. Pamiętaj, że Twoje wysiłki naprawdę robią różnicę!

Moniko jesteś wyjątkową osobą. Masz fantastyczne pomysły i ogrom chęci do działania. Jesteś moją prawą ręką, pomogłaś mi w szeregu działań. Potrafiłaś poświęcić swój wolny czas, aby pomóc mi w akcjach takich jak „Dzień praw Dziecka”, „Dzień Życzliwości”, „Dzień zdrowia psychicznego” oraz akcji „Szlachetna Paczka”. Poświęciłaś swój wolny czas w sobotę, aby pojechać ze mną złożyć dary na w/w akcję. Życzę Ci, abyś nadal miała chęci i czas na dalsze takie poświęcenia. Brawo dla Ciebie.

Dziękuję bardzo za pomoc w nauce Paniom, które współpracują z moim synem na zajęciach dodatkowych. (Szkoła Podstawowa nr 293 Warszawa)

Julka dziękuję Ci za Twoje zaangażowanie w dekorowaniu szkoły, gratuluję przygotowania i gotowości do niesienia pomocy. Brawo !

Nikodem gratuluję asysty przy otwieraniu szkolnych pomieszczeń. Przyznaję Ci tytuł klucznika bajkowego dnia. Brawo!

Tobiaszu Gratuluję zaangażowania w akcję Szkoła z Pozytywną Uwagą.

Filipie. Gratuluję odwagi – funkcja narratora wymaga bycia odważnym. Cieszę się, że przełamałeś swoje uprzedzenia.

Gabrysiu, jesteś bardzo wrażliwa i empatyczna. Twój zapał i upór w wypełnianiu obowiązków zasługuje na podziw i pochwałę. Jesteś niezwykle odpowiedzialna i bardzo kreatywna. Cieszę się, że koleżanki i koledzy darzą Cię dużą sympatią. Dziękuję Ci za Twoją radość i uśmiech, który pomaga uśmiechać się innym.

Blanko, chcę pochwalić Cię za zaangażowanie w wypełnianiu obowiązków przewodniczącej samorządu klasowego. Jesteś bardzo odpowiedzialna i zawsze wywiązujesz się z powierzonych zadań. Masz bardzo dobry kontakt z rówieśnikami. Widać, że oni też darzą Cię sympatią. Jesteś pracowita i pomysłowa. Zawsze można na Tobie polegać.Twoje zachowanie jest doskonałym przykładem do naśladowania dla innych.

Dziękuję bardzo za pomoc w nauce Paniom, które współpracują z moim synem na zajęciach dodatkowych. (Szkoła Podstawowa nr 293 Warszawa)

Filip, dzisiaj obserwowałam jak starasz się zapanować nad swoją niespożytą energią. Podoba mi się, że znajdujesz czas, żeby spokojnie porozmawiać z kolegami na przerwie. Twoją największą zaletą jest niekończąca się energia i chęć działania poparta niewinnym, uroczym uśmiechem.

Drodzy Uczniowie, dziękuję Wam za to, że dziś swoją obecnością, a przede wszystkim śpiewem, uświetniliście szkolną uroczystość z okazji Święta Niepodległości. Doceniam to, że swój wolny od nauki czas (31.10 oraz 02.11) spędziliście w murach naszej szkoły, by przygotowywać się do występu. Jestem z Was dumna, że tak pięknie zaśpiewaliście nasz hymn narodowy oraz pozostałe piosenki. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz będę mogła na Was liczyć, tak jak dzisiaj.

Uczniowie klasy III a Szkoły Podstawowej nr 6 w Kutnie byli ubrani na galowo i mieli przypięte kotyliony patriotyczne na uroczysty apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Włączyli się też w chóralny śpiew pieśni legionowych. Jestem z Was dumna – wychowawczyni.

Klaudia chwalę Cie za To, że jesteś mądra, bardzo dojrzała jak na swój wiek. Zawsze można na Tobie polegać, masz dobre serce. Życzę Tobie abyś w dorosłe życie weszła z uśmiechem, pozytywnym nastawieniem a na swojej drodze spotykała dobrych i życzliwych ludzi. Mama

Wybitna postawa podczas miejskich i powiatowych obchodów Narodowego Święta Niepodległości. Damian jako chorąży pocztu sztandarowego wykazał się wielką wytrzymałością, cierpliwością, a przy tym nie brakowało mu dobrego, dumnego samopoczucia, mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych. Chylimy czoła przed tym młodym, bardzo porządnym obywatelem.SP3 KŁODZKO

Maju, dziękuje Ci za Twoje prawdziwe zaangażowanie podczas zajęć. Twój pejzaż był przepiękny, ale najbardziej cieszę się z tego, że Ty również jesteś z niego dumna, a w dodatki w pełni zrealizowałaś omawiane zagadnienie. Będę Ci kibicować i wspierać Cię, aby Twoja pasja do rysowania przetrwała jak najdłużej.

Pani Juszczyk to najlepsza nauczycielka w NIEPOŁOMICACH! KOchamy Panią!!!

Drodzy Uczniowie przyjmijcie moje podziękowania za to, że dziś swoją obecnością, a przede wszystkim śpiewem uświetniliście uroczystość Pasowania uczniów klasy pierwszej oraz Dnia Edukacji Narodowej. Doceniam to, że swój wolny od nauki czas spędziliście w murach naszej szkoły. Jestem dumna z Was za to, że tak pięknie zaśpiewaliście nasz szkolny hymn. Z całego serca bardzo Wam za to dziękuję. Byliście cudowni. Mam nadzieję że jeszcze nie raz będę mogła na Was liczyć, tak jak dzisiaj.

Jagodziu, jestem ogromnie z Ciebie dumna. Wykazujesz wielką empatię w stosunku do swoich kolegów i koleżanek z klasy. Pięknie pomagasz Patrysi w poruszaniu się po szkole oraz pilnujesz porządku na stołówce. BRAWO !!! 🙂

Tymon widzę i doceniam Twoją wrażliwość na krzywdę innych uczniów. Z podziwem patrzę, jak troszczysz się o kolegów potrzebujących pomocy. Możesz być z siebie dumny.

Udostępnij na:

Formularz wysłany...