Konkurs dla nauczycieli – pochwal się pomysłem na pozytywną lekcję.

Konkurs dla chwalących i chwalonych – pochwal się pozytywną uwagą

Nauczyciel, który pochwali się największą liczbą ciekawych pozytywnych uwag (i prześle je do 30 czerwca 2021), zostanie zaproszony ze swoją klasą do całodniowego eksplorowania Centrum Nauki Kopernik.

W programie wizyta w Planetarium, dedykowany zwycięskiej grupie warsztat oraz… zwiedzenie zaplecza CNK!

Konkurs dla chwalących i chwalonych!

Spacer po zakamarkach Centrum Nauki Kopernik 

Wiecie, że strefa wystaw to zaledwie połowa naszej przestrzeni? Resztę stanowią biura, magazyny, pomieszczenia techniczne, gdzie naprawiamy eksponaty i konstruujemy nowe. W ramach wygranej w konkursie wejdziecie tam, gdzie niewielu miało dotąd okazję. Zapraszamy Was na spacer do samego wnętrza centrum nauki!

Warsztat w Majsterni

Konkurs dla chwalących i chwalonych!

Majsternia jest wyjątkowym miejscem na mapie CNK. To spokojna przestrzeń warsztatowa, gdzie – przy pomocy przedmiotów codziennego użytku – zwiedzający podejmują wyzwania konstruktorskie. Do Majsterni zaprosimy Was na zajęcia, podczas których zbudujecie swój eksponat. Nie tak duży jak te stojące na wystawach, ale prosty do wykonania, bo składający się z ogólnodostępnych materiałów. I cały czas pokazujący to samo zjawisko! 


 Pokaz w Planetarium

Konkurs dla chwalących i chwalonych!

Po warsztacie zaprosimy Was do Planetarium na chwilę relaksu pod gwiazdami. Lekcja składać się będzie z dwóch części: filmu oraz pokazu, podczas którego będziecie mogli zadać pytania dotyczące kosmosu oraz tematyki obejrzanego wcześniej filmu.

Czas wolny w Strefie Eksperymentowania 

Konkurs dla chwalących i chwalonych!

Po bardzo intensywnym dniu należeć się Wam będzie czas wolny. Ale nie taki zwyczajny! W centrum nauki zachęcamy Was do swobodnego eksplorowania, dotykania, doświadczania… Przed wizytą odwiedźcie naszą stronę internetową, by dowiedzieć się, czego na wystawie możecie się spodziewać.

Formularz konkursowy już wkrótce

Formularz konkursowy

Jeśli jesteście szczególnie dumni z treści wstawionych pozytywnych uwag, podzielcie się nimi przesyłając je do nas przez poniższy formularz konkursowy.

Czekamy na Wasze zgłoszenia! Regulamin konkursu

lub wpisz treść uwagi w polu poniżej: